Strona Główna
 
Kredyty
  gotówkowe
  samochodowe
  mieszkaniowe
  konsolidacja
  odnawialne
  karty kredytowe
Ubezpieczenia
  komunikacyjne
  mieszkań
  kosztów leczenia
  zdrowotne
  firmowe
  rolne
Grupowe
  Super Grupa
  Super Gwarancja
  Mono
  Mono Plus
OFE
 
Jak trafić
 
Kontakt
 
Współpraca

Zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje łatwy dostęp do lekarzy specjalistów oraz wykonanie zleconych badań diagnostycznych. Jest to proste i wygodne ubezpieczenie, gwarantujące ochronę zdrowia ubezpieczonego w całej Polsce. Każdy ubezpieczony dostaje Kartę Ubezpieczenia, w formacie karty kredytowej, będącą przepustką do nowoczesnej medycyny. Wystarczy okazać Kartę Ubezpieczenia i dowód osobisty, a natychmiast otrzymają Państwo kompleksową opiekę medyczną bez zbędnej straty czasu i z gwarancją, że wszelkie koszty pokrywa miesięczna składka.

Do dyspozycji Państwa jest również czynna przez całą dobę Infolinia CM LIM.

Centrum Medyczne LIM zostało założone w 1991 roku przez lekarzy i pielęgniarki zakładowej służby zdrowia Polskich Linii Lotniczych LOT. Była to pierwsza w kraju niepubliczna placówka medyczna, oferująca usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Dzięki powstaniu w 1999 roku Konsorcjum Centrów Medycznych, zrzeszającego najlepsze firmy medyczne, CM LIM objęło swoim zasięgiem cały kraj. CM LIM wraz z siecią swoich placówek partnerskich zawsze pomoże Państwu w razie choroby.

W tym ubezpieczeniu objęci są Państwo ochroną nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Podczas podróży zagranicznych, zagranicznych przypadku nagłych zachorowań, ochrona obejmuje konieczne leczenie ambulatoryjne bądź szpitalne, jak też transport do Polski. Za dodatkową składką ubezpieczony otrzymuje też zasiłek szpitalny, wypłacany za cały okres pobytu w szpitalu. Więcej informacji pod naszymi numerami telefonu lub na miejscu. Zapraszamy do naszej placówki.
 
  Kontakt: 59/847 52 83                                                                   76-200 Słupsk, ul. Kołłątaja 15
© 2005 "EL-IR" Kredyty Ubezpieczenia     Webmaster: Błażej Kacała